nr 1520 7393
Färgetsning
A Kellström. Signerad pt, bladets mått: 42x36 cm, yttermått inklusive ram: 52x47 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 6 februari 2023 kl 19:32:27
| Tid |
Kund |
Bud |
5/2 19:04:05